Usługi

Potrzebne są Państwu folie hydroizolacyjne? Poszukujecie rzetelnego dostawcy płyt PIR? A może interesują Was ogrodzenia modułowe? Wszystkie te produkty znajdziecie w naszej ofercie. W CONTRA M oferujemy nie tylko ich sprzedaż, ale także montaż systemów przy ich użyciu.

CONTRA M – Twój sprawdzony partner

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług jest naprawdę szeroki. Chcemy, by każdy, kto zwróci się do nas, mógł otrzymać fachową pomoc. Dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż takich produktów, jak folia na taras, płyta PIR czy ogrodzenia modułowe, proponujemy również realizację projektów systemów izolacyjnych i nie tylko z ich wykorzystaniem.

W naszej codziennej pracy zajmujemy się:

  • kompleksową realizacją dachów płaskich i tarasów w budynkach mieszkalnych i przemysłowych;
  • remontami dachów płaskich, tarasów i balkonów;
  • wykonywaniem dachów balastowych i zielonych;
  • tworzeniem m.in. systemów izolacji fundamentów, posadzek przemysłowych z pomocą folii i płyt PIR oraz naprawą tych wadliwie wykonanych w już istniejących budynkach;
  • dostarczamy i wykonujemy hydroizolacje składowisk śmieci, wałów przeciwpowodziowych, stacji paliw, baz przeładunkowych, etc.;
  • zgrzewamy membrany na oczka wodne;
  • produkujemy elementy instalacji odgromowych – podstawy;
  • sprzedajemy i świadczymy usługi montażu desek kompozytowych, gresów oraz ogrodzeń modułowych;
  • w ciągłej sprzedaży znajduje się folia na dachy i na taras PVC i PEHD, materiały dociepleniowe, jak styropian, płyty PIR, włókniny techniczne, wpusty etc.

Systemy izolacyjne i ogrodzenia modułowe – dlaczego my?

Pewnie zastanawiacie się Państwo, dlaczego powinniście powierzyć realizację ogrodzenia modułowego, systemów dachowych czy tarasowych właśnie nam. Powodem może być z pewnością duże doświadczenie, jakie posiadamy w wykonywaniu tego typu zleceń, działamy bowiem na rynku od 2007 roku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dostosowując zakres świadczonych usług do potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową obsługę: od sprzedaży produktów, jak folia czy płyty PIR, poprzez wykonanie projektu, aż po jego wcielenie w życie. Służymy fachową radą i pomocą w kwestii doboru najbardziej optymalnych rozwiązań. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, więc z pewnością uda się nam spełnić Państwa oczekiwania.

Centrum dodatków dystrybucja
CONTRA M Marta Biwan.

Główna siedziba:
72-002 Dołuje
ul. Słoneczny Sad 10
NIP: 955 193 22 30