Realizacje

W CONTRA M wychodzimy z założenia, że wykonane realizacje najlepiej świadczą o jakości naszych usług oraz oferowanych przez nas produktów. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć tę zakładkę. Tu zapoznacie się z większością projektów, jakie zostały dotychczas wykonane przez nas przy użyciu płyt PIR lub folii hydroizolacyjnej na dachy oraz fundamenty.

Folie hydroizolacyjne nie tylko na dachy

To najczęściej wykorzystywany przez nas z systemów. Dlaczego decydujemy się na takie rozwiązanie? Gdyż jest to materiał sprawdzony, wyróżniający się doskonałymi parametrami technicznymi. Folie na dachy chronią ściany budynku przed działaniem wody opadowej, pozwalają także zatrzymać ciepło wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu tego systemu mury nie ulegają zawilgoceniu, natomiast rachunki za ogrzewanie znacząco się obniżają. Folie można stosować również na fundamenty, zabezpieczając je tym samym przed szkodliwym działaniem wód podziemnych i napływowych. Nierzadko używaliśmy ich również do hydroizolacji tarasów, co można zobaczyć na załączonych fotografiach. Oferowane w CONTRA M folie wyróżniają się wytrzymałością oraz odpornością nie tylko na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, ale także kwasów, zasad i soli. Aby tworzyły skuteczne systemy izolacyjne, membrany muszą być montowane przez specjalistów.

Płyty PIR na dachy i do wnętrz

To jeden z najnowszych systemów wykorzystywanych do zabezpieczania dachów płaskich, tarasów oraz wykańczania ścian i sufitów w pomieszczeniach od wewnątrz. Płyty PIR mają niski współczynnik przewodzenia ciepła λ=0,022 W/mK. Wykonuje się je z poliizocyjanuratu. Płyty PIR, poza tym, że gwarantują dobrą izolacyjność, są również dość odporne termicznie, wytrzymałe na ściskanie czy rozciąganie, nie zagraża im także grzyb oraz pleśń. Niekwestionowaną zaletą tych systemów jest również łatwość montażu, należy ponadto podkreślić fakt, że nadają się do malowania czy tapetowania. Płyty PIR powszechnie wykorzystujemy w CONTRA M przy realizacji powierzanych nam zleceń. Zachęcamy Państwa do tego samego.

Dach w Krzyżu – budynek wielorodzinny

E. Leclerc – Szczecin

Hotel Balice – fundamenty

Hala Złotów

Izolacja Kościoła – Dołuje

Fundamenty – Miastko

Galeria handlowa Dekada – Myślenice

Hala PGE Turów Arena – Zgorzelec

Izolacja tarasu

Izolacja tarasu – Przybiernów

Hotel Aurora – Międzyzdroje

Park Ostrowska – tarasy Szczecin

Izolacja garaży podziemnych – Koszalin

Radisson Blu Resort Hotel w Świnoujściu

Salon Mercedesa – dach Gorzów Wielkopolski

Skarbiemierzyce – zbiornik

Stacja Shell

Wał przeciwpowodziowy – Mielec

Zbiornik na wodę

Zbiornik Autostrada A2

Zbiornik Autostrada A3

Taras – izolacja, deska kompozytowa Widuchowa

Zbiornik – Cigacice

Zdrojowa Invest – izolacje Świnoujście

ZUT – Szczecin

Centrum dodatków dystrybucja
CONTRA M Marta Biwan.

Główna siedziba:
72-002 Dołuje
ul. Słoneczny Sad 10
NIP: 955 193 22 30